top of page
Легендарен килим со површина OAKED (7' x 5')

Легендарен килим со површина OAKED (7' x 5')

$250,00Price
Додадете стилски допир во секоја просторија со овој извонреден килим за прилагодена област. Тепихот се одликува со издржливи обрабени рабови со живописно лице со принт од шанил и обложена подлога. Со крут, лежерен дизајн, овие теписи се одлични за секоја просторија во вашиот дом. Димензии 7'x5'.
SKU: 17302-GFN
    bottom of page