top of page
Легендарна перница OAKED од вештачки лен - со патент (14" X 14")

Легендарна перница OAKED од вештачки лен - со патент (14" X 14")

$52,25Price
Оваа перница од вештачко ленено платно од 14 x 14" е совршен додаток на секој домашен декор. Направена со висококвалитетна вештачка ленена ткаенина, оваа перница нуди изглед и чувство на лен без високо одржување и нежна грижа. Со димензии 14x14", оваа перница е идеална големина за додавање на боја и текстура на вашиот кауч, кревет или стол за акцент. Вештачката ленена ткаенина е мека на допир, но сепак доволно издржлива за да издржи секојдневна употреба.
SKU: PRT-GEN-SLPGZ4L-GFN
    bottom of page