top of page
Легендарен OAKED тепих со површина за печатење (5' x 3')

Легендарен OAKED тепих со површина за печатење (5' x 3')

$109,25Price
Додадете стилски допир во секоја просторија со овој извонреден килим за прилагодена област. Тепихот се одликува со издржливи обрабени рабови со живописно лице со принт од шанил и обложена подлога. Со крут, лежерен дизајн, овие теписи се одлични за секоја просторија во вашиот дом. Димензии 5'x3'.
SKU: 17304-GFN
    bottom of page