top of page
Класична маичка со кратки ракави OAKED

Класична маичка со кратки ракави OAKED

$30,00Price
Оваа маица е удобна, мека, лесна и одговара на формата. Тоа е идеално главно парче за секоја гардероба!

• 100% исчешлан со прстенест памук
• Хедер Греј е 90% памук, 10% полиестер
• Тежина на ткаенина: 4,3 oz/yd² (145,8 g/m²)
• 32 синглови
• Преднамалена
• Празен производ добиен од Хондурас, Никарагва, Мексико или Камбоџа

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
    bottom of page