top of page
Убиј ги со љубезност OAKED машка маичка со криви рабови

Убиј ги со љубезност OAKED машка маичка со криви рабови

$30.00Price
Направена од висококвалитетен памук, оваа маичка е лесна и екстра мека — одлична за секоја лежерна облека. Заоблениот долен раб и дава на секојдневната основна маица скроен изглед и овозможува едноставно, но сепак шик ажурирање на вашата гардероба.

• 100% Airlume исчешлан и пржен памук
• Преднамалена ткаенина
• 32 синглови
• Редовно вклопување
• Странична конструкција
• Заоблен долен раб
• Лента за вратот со врзување од 3/8".
• Празен производ добиен од Хондурас

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!


    bottom of page