top of page
Убијте ги со женска маичка од љубезност OAKED

Убијте ги со женска маичка од љубезност OAKED

$30,00Price
Најмодерната облека во сезоната - кроп топот. Овој горен дел е прицврстен, но сепак неверојатно удобен, а удира веднаш над папокот.

• 52% исчешлан памук со прстен, 48% полиестер
• Тежина на ткаенина: 3,6 oz/yd² (122 g/m²)
• 40 синглови
• Тенок фит
• Странична конструкција
• Празен производ добиен од Никарагва, САД или Хондурас

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време за да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
    bottom of page