top of page
Убијте ги со љубезност OAKED јога хеланки

Убијте ги со љубезност OAKED јога хеланки

$50,00Price
Супер меки, еластични и удобни јога хеланки. Нарачајте ги овие за да бидете сигурни дека вашата следна јога сесија е најдобрата досега!

• 82% полиестер, 18% спандекс
• Четиринасочно истегнување, што значи ткаенината се протега и се обновува на крстот и по должината на зрната.
• Направено со мазно, удобно предиво од микрофибер
• Подигнат појас
• Прецизно исечено и рачно сошиено по печатење

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!    bottom of page