top of page
OAKED 30 Kindness Challenge „Money“ Унисекс маица

OAKED 30 Kindness Challenge „Money“ Унисекс маица

$300,00Price
Ви ја претставуваме нашата лимитирана кошула „Money“ - посебен дизајн кој ја симболизира моќта на давање. Иако охрабруваме да шириме љубезност секој ден, разбираме дека понекогаш нашите зафатени животи можат да го направат предизвик. За оние кои сакаат да ја поддржат нашата кауза, но можеби немаат време да се посветат на предизвикот од 30-дневниот дневник за љубезност, оваа кошула е совршена опција. Со секое купување, дел од приходите ќе одат за поддршка на нашата мисија да шириме љубезност и да го направиме светот подобро место. Покажете ја вашата поддршка и направете разлика во стилот со нашата кошула „Пари“.

• 100% исчешлан и прстен памук (боите на Хедер содржат полиестер)
• Тежина на ткаенина: 4,2 oz/yd² (142 g/m²)
• Преднамалена ткаенина
• Странична конструкција
• Лентање од рамо до рамо
• Празен производ добиен од Гватемала, Никарагва, Мексико, Хондурас или САД

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
    bottom of page