top of page
OAKED Бебе Џерси маици со кратки ракави

OAKED Бебе Џерси маици со кратки ракави

20,00$Price
Никогаш не е рано да изгледате одлично! Затоа набавете му ја на вашето бебе оваа памучна маица со кратки ракави која не само што е стилска, туку и удобна, издржлива и лесна за чистење. Тоа е класика која сигурно ќе стане најомилениот предмет во гардеробата на вашето бебе.

• 100% исчешлан со прстенест памук
• Боите на Хедер се 52% исчешлан памук со прстен, 48% полиестер
• Тежина на ткаенина: 4,2 oz/yd² (142 g/m²)
• Преднамалена ткаенина
• 32 синглови
• Опуштено вклопување
• Странична конструкција
• Празен производ добиен од Никарагва, САД или Хондурас

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!


    bottom of page