top of page
Победничка кошула на OAKED Kindness Challenge Unisex маица

Победничка кошула на OAKED Kindness Challenge Unisex маица

$100,00Price
Кошулата OAKED Kindness Challenge е уникатно и ексклузивно парче кое не може да се купи. Дизајниран е да го прослави завршувањето на предизвикот од 30-дневниот дневник за љубезност. Кошулата се одликува со мека и удобна ткаенина, со стилски и модерен крој кој одлично се вклопува во секоја пригода. Дизајнот го вклучува логото на OAKED заедно со зборовите „Херој на љубезност“ со задебелени букви, за да го означат остварувањето на предизвикот. Оваа кошула е совршен начин да ја покажете вашата посветеност да ширите љубезност и да направите разлика во светот.

• 100% исчешлан и прстен памук (боите на Хедер содржат полиестер)
• Тежина на ткаенина: 4,2 oz/yd² (142 g/m²)
• Преднамалена ткаенина
• Странична конструкција
• Лентање од рамо до рамо
• Празен производ добиен од Гватемала, Никарагва, Мексико, Хондурас или САД

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
    bottom of page