top of page
OAKED Машки спортски чевли

OAKED Машки спортски чевли

$85,00Price
Останете активни во текот на целата недела со овие уникатно дизајнирани спортски чевли. Имаат мека, обложена внатре за максимална удобност и гумен надворешен ѓон за стабилност.

• 100% полиестер ултралесно плетено
• Надворешен ѓон од гума од етилен-винил ацетат (EVA).
• Постава што дише
• Мека влошка и обложена јака
• Преден врв
• Празен производ добиен од Кина

Одрекување: по пристигнувањето на производот се очекува силен мирис на лепак. Оставете ги чевлите да се проветрат неколку дена и мирисот ќе исчезне.

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!


    bottom of page