top of page
OAKED маица со кратки ракави за мали деца

OAKED маица со кратки ракави за мали деца

$22,00Price
Оставете го вашето дете да го направи своето додека се чувствува супер удобно и изгледа екстра стилски во оваа маичка со кратки ракави од 100% памук со уникатен принт. Маицата е мека, издржлива и обврзана да стане главен дел од гардеробата на вашето дете.

• 100% исчешлан и пржен памук
• Тежина на ткаенина: 4,2 oz/yd² (142 g/m²)
• Опуштено вклопување за дополнителна удобност
• Странична конструкција
• Преднамалена ткаенина
• Празен производ добиен од САД или Хондурас

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
    bottom of page