top of page
Женска маичка со висок струк OAKED

Женска маичка со висок струк OAKED

$30,00Price
Изработена од 100% исчешлан и обвиен памук, оваа маичка е ултра мека и мазна против кожата. Со својата додворувачка, долга поставеност и врат, оваа маичка најдобро ќе изгледа во комбинација со долен дел со висок струк.

• 100% исчешлан и пржен памук
• Тежина на ткаенина: 4,3 oz/yd² (145,79 g/m²)
• Дебелина на предиво: 30 синглови
• Долга линија со врат на екипажот
• Слеп бод на ракавите и полите
• Цврсто плетени и странично споени
• Ултра меко чувство за раце
• етикета за кинење
• Празен производ добиен од Бангладеш

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!    bottom of page