top of page
Front View on Hanger

Класично унисекс премиум еко дуксер OAKED

$65,00Price
Запознајте го премиум еко дуксерот направен од органски и рециклирани материјали. Со удобното вклопување, предниот џеб од торбичка и двослојната хауба, дуксерот е класичен улично парче облека што може да се стилизира со повеќе различни изгледи.
• 85% органски памук, 15% рециклиран полиестер
• Ребра: 97% органски памук, 3% еластин
• Внатре со брусена ткаенина од руно
• Удобно вклопување во унисекс
• Двослојна хауба
• Рамни жици за влечење со метални капи за врвно чувство
• Кенгурски џеб
• Внатре/надворешна лепенка за етикетата за брендирање
• Етикета за нега која се откинува
Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!

    bottom of page