top of page
Зајдисонце OAKED пешкир

Зајдисонце OAKED пешкир

$35,00Price
Дајте ѝ живописен изглед на вашата бања и завиткајте се со оваа супер мека и пријатна крпа за сублимација на сите страни.

• 52% памук, 48% полиестер
• Тежина на ткаенина: 10,6 oz/y² (360 g/m²)
• Големина: 30″ × 60″ × 0,28″ (76 × 152 × 0,7 см)
• Печатено само на едната страна
• Непечатената страна е изработена од фротир, што го прави пешкирот повеќе впива вода
• Празен производ добиен од Кина

Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе направите нарачка, поради што ни треба малку повеќе време да ви го доставиме. Правењето производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!
SKU: 644E2C226EAA0_8874
    bottom of page